“Çanakkale kahramanlık kadar Tedbir’in de zaferidir!”

Monday, March 19th, 2012 @ 8:42PM

ARSLAN ANKARA’DA EGM PERSONELİNE KONUŞTU:

“ÇANAKKALE KAHRAMANLIK YANINDA

İLERİ GÖRÜŞLÜLÜĞÜN DE ESERİ BİR ZAFERDİR”

Arslan Çanakkale Zaferi’ni Emniyet Genel Müdürlüğü personeline anlattı. 19 Mart saat 14.00’te gerçekleşen konferans, Uluslararası Polis Birliği, Emniyet Mensupları Hanımları Derneği ve Polis Akademisi tarafından ortaklaşa gerçekleştirildi.

Polis Akademisi Konferans Salonunda gerçekleşen konferans iki buçuk saat sürdü. İki bölümden oluşan konferansın arasında kokteyl de verildi. Arslan’ı dinleyen ve salonu dolduran emniyet mensupları Çanakkale’nin duygulu tablolarını coşkulu bir şekilde karşılayarak izledi.

Slaytlarla destekleyerek Çanakkale’yi anlatan Arslan Çanakkale’deki güvenlik stratejisini öne çıkartan bir sunum yaptı. osmanlı devletinin bu savaşa gerçekte 25 senedir hazırlanmakta olduğunun örneklerini vererek ülke güvenliği için ileri görüşlülüğün önemini vurguladı. arslan, konuşmasında; o günün yöneticilerinin gafleti bu ağır bedele sürüklemişse de; önceden ileri görüşlü idarecilerin tedbirleri ile milletimizin kahramanlığı birleşince ortaya bir destan, bir acı ama şanlı zafer çıktı, dedi. 

Program sonunda Arslan’a plaket sunuldu.

http://www.ipa.org.tr/TR/HaberDetay.aspx?IcerikID=451&ID=70&Tip=0

Posted by
Categories: Makaleler

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olun!
Yorum Yap