Arslan Gazi Üniversitesi’nde Konuştu: Asım’ın Nesli Burada

Pazartesi, Mart 19th, 2012 @ 5:54PM

Osman Arslan 19 Mart tarihinde Gazi Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nin davetlisi olarak İİBF 100.Yıl Konferans salonunda konuştu…

 

 

“Asım’ın Nesli Burada!

Göğüsleri İnançtan Kaleler Gibi Duran Kardeşlerimi Selamlıyorum!”

Gazi Üniversitesi İİBF, TEF ve GÜSAF Dekanlarının yanında pek çok hoca ve sekizyüze yakın öğrencinin katıldığı toplantıda, GÜSAF öğrencileri tarafından hazırlanan bir sinevizyon ve canlandırma skeçler sahnelendi. Ardından okuna şiirler sonrasında Arslan kürsüye davet edildi. arslan, konuşmasında şunları söyledi:

“Çanakkale Savaşları geçmişte kalmadı. Geleceğimizde bekliyor. Anadolu kıtası, dayanılmaz güzellikte eşi olan bir yiğit gibi belalısı bol bir millet yapmıştır bizi. Tarihin başı döndü. Yeniden Çanakkale günleri geliyor kapımıza. ABD’nin Türkiye’yi kuşatan adımlarını iyi izleyin. Kosova, Bulgaristan, Gürcistan, Pakistan,Afganistan, Irak, israil, Kıbrıs Rum Kesimi ve Yunanistan. Buraları işaretleyin. Türkiye çembere alınmıştır. Hedef Anadolu’nun; insanlığın beşyüzyıllıkl geleceğine yetecek enerji kaynaklarını barındıran yeraltı zenginliklerimizdir. Ya güçlü olacaksınız, ya da Çanakkale’ye uğrayacaksınız! Başka çıkarımız yok!”

Posted by
Categories: Seminer & Konferans

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olun!
Yorum Yap